Zgjidhni Qytetin
Shqipëri Kosovë
Koplik Durres Prishtina
Shkoder Fier Peje
Puke Diber Prizren
Kukes Korce Podujeva
Lezhe Vlore Ferizaj
Tirane Berat Gjilan
Elbasan Gjirokaster Gllogjan
Peshkopi Sarande Mitrovica
104 vjetori i FA. Nishani: Kemi ushtri "të vogël", por kemi liri
Më të lexuarat
Më shumë
dashi
Ditë e mirë. Fantazia ju lejon të gjeni zgjidhje për problemet me natyrë praktike, me mënyra të pazakonta, por fituese me siguri, për t’ju vënë kontakt me të tjerët. Në sferën sentimentale nuk keni arsye të ankoheni nëse jeni në çift. Partneri është i sigurtë t’ju përgjigjet dhe të ndjekë propozimet tuaja të guximshme. Takime pasionante për beqarët. \r\n\r\n
Te gjitha shenjat
Kursi Kembimit
Monedha Lek→x x→Lek
EUR ... ...
USD ... ...
GBP ... ...
CHF ... ...
Zgjidhni qytetin
Ngarkuar:
(Ju lutem prisni..)
Temp Min:
Era: m/s
Re: %
Temp Max:
Lindje:
Perendim:
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]